0000000 11ntt j00ggt1rttttttttttt9ddd5eeee5hleffffeeed6f54g0edf65d6fyyyykjf21

Через те, що чинна влада думає не про народ, а про власні інтереси, в нас так багато зараз так багато проблем.

Ми можемо жити гідно, мати високу зарплатню, люди не втікатимуть за кордон. Але ці питання – не пріоритетні для влади. Про це у ефірі «Актуального інтерв’ю» на ОТБ «Галичина» сказав керівник фракції «УКРОП» у Івано-Франківській обласній раді, голова комісії з питань бюджетів, фінансів та податків Микола Палійчук.

У підтвердження своїх слів укропівець наводить такі цифри.

«На сьогодні стан заборгованості зарплатні працівникам бюджетної сфери області складає: до 1 серпня – 9 мільйонів гривень, за серпень не виплачено 69,5 млн і понад 200 мільйонів - за вересень. Ці кошти або Київ нам додасть як додаткову субвенцію, або зустрічатимемо Новий рік із боргами. Ми на минулій сесії хотіли прийняти чергове відповідне звернення з цього приводу. Однак, провладна партія БПП його не підтримала. А ще за виплатою зарплатні слідкують контролюючі органи. Так от, вони вже нарахували штрафів місцевій владі на 8 млн 600 тисяч гривень. Тобто, якщо кошти і є – вони йдуть на погашення штрафу. В державі залишилось ще дуже багато таких контролюючих органів – паразитичних структур, які штрафують за ніщо», - сказав Микола Палійчук.

На думку укропівця, підвищення цін на нафтопродукти в Україні – штучне. Усе – через старі чиновницькі схеми:

«В нас монополізований ринок нафтопродуктів. Їх завозяться по схемі Курченка за участі найвищих посадових осіб держави. Ми платимо за пальне за європейськими цінами, маючи свою нафту та переробні заводи. Ціна росте, а податок у державний бюджет чомусь не збільшується. В нас ситуація дивна. Така «чесна» влада, нічого не краде, акциз іде в бюджет, а де гроші? Янукович крав – зрозуміло, коштів не було. А зараз вже ніби не крадуть, корупціонерів начебто садять, а кошти де? Нам розповідають, що МВФ хоче збільшення ціни на газ. Та я знаю, що в них одна вимога – не красти. І все».

Також Микола Палійчук розповів про праймеріз УКРОПу, які саме тривають в Україні. Внутрішньопартійні вибори уже відбулись у Луцьку, Рівному та Тернополі. Там з-поміж трьох кандидатів більшість голосів віддали за Олександра Шевченка.

А вже цього тижня праймеріз проходитимуть у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. «У час, коли тривають праймеріз, рівень рейтингу Олександра Шевченка, за останніми даними, зріс до 3,5 відсотків. До речі, днями Олександр Шевченко та інші депутати-укропівці зареєстрували законопроект, який передбачає заборону «руського міра» в Україні, визнання його таким, який несе у собі націонал-соціалістичні, фашистські ідеї і руйнує мир в Україні.

Як наслідок цього «руського міра» в Україні відбулась анексія Криму, захоплення частини Луганщини та Донеччини, маємо тисячі загиблих, мільйони стали біженцями. Так не повинно бути», - сказав Микола Палійчук.