37982959 177505ds1910bv4ccc90447872 n

Народний депутат України Олександра Шевченка провів традиційну зустріч із членами «Українського об’єднання патріотів» Чернігівщини та Рівненщини, волонтерами АТО з усієї України та з активістами Громадського руху Олександра Шевченка «Країна Гідності і Правди».

Парламентар презентував свою передвиборну програму. Він зазначив, що «Країна гідності і правди» – це Україна з сильною армією, потужною економікою, гідними зарплатами та пенсіями.

«Українці мають жити гідно, а не відчувати себе жебраками. Люди мають отримувати високі зарплати і пенсії, повинні в своїй країні займались тим, чим їм подобається. Не за 3 тисячі гривень. А тепер маємо навпаки: люди йдуть на роботу, аби вижити. А не для того, аби займатись улюбленою справою. Фахівці, які займаються медициною чи освітою, це взагалі меценати своєї справи. Так не повинно бути», – сказав Олександр Шевченко.

1 11

Під час зустрічі обговорили проблеми України та шляхи їх вирішення: повернення окупованих територій, освітня, медична реформа, інвестиційна привабливість нашої країни.

«Збудували Буковель-збудуємо Україну. Це не просто гасло, а моя життєва позиція. Бо неможливо комусь обіцяти «золоті гори», якщо ти за життя навіть сараю не збудував. Не пограбував, не «віджав», як робить теперішня влада, а звів з нуля. Людина має бути сита не гаслами, а конкретними програмними засадами», – сказав Олександр Шевченко.

5 8