a5555ac0c76bf009217e33698b667802

Керівник фракції «УКРОП» в Івано-Франківській обласній раді, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук відповідав на запитання прикарпатців у прямому ефірі програми «Про головне в деталях» на ОТБ «Галичина».

Глядачів цікавили теми будівництва шкіл, садочків, дитячих майданчиків. Також говорили про президентські вибори, українських чиновників та створення Єдиної української помісної церкви.

«Питання об’єднання українських церков, мені здається, спеціально підіймають під старт президентських виборів. Якби із створенням Єдиної помісної церкви всі чиновники і депутати присяглись, що перестануть красти і брати хабарі. Тоді був би результат. А так для звичайних українців практично нічого не зміниться. Якщо цю релігійну тему використовують для перемоги на виборах – то стид і ганьба їм», - зазначив укропівець.

За словами Миколи Палійчука, українські чиновники не вміють просто, без галасу, чесно виконувати свою роботу. «У сусідній Польщі роблять дорогу, великий автобан. Скрізь техніка, люди, кипить робота. Але немає жодного білборду «влада зробила», так як на Прикарпатті. У Варшаві немає ніде табличок, що за сприяння мера сквер зроблений чи ще щось. Це робота мера, він отримує за це зарплату. І не має бути ані табличок, ані білбордів. А в нас фірма «ПБС» зробила якісно дороги, з ними не розрахувалися, а влада себе хвалить. Та це ваша робота, просто виконуйте її», - сказав Микола Палійчук.