mk2m3u222021u0u0oooou2ffff5f4f4fcte4

В Івано-Франківську з’явилась нова безкоштовна, опозиційна до влади, газета «Незалежні медіа Прикарпаття».

Журналісти видання «Шабля» вирішили більш детально дізнатись про новоспечене видання та про опозиційних журналістів, які її творять. Не оминули увагою і зміст газети.

За коментарем ми звернулись до засновника газети - прикарпатського журналіста Георгія Жужунадзе.

- Георгію, робити опозиційні до влади ЗМІ в нас, як показує історія, справа небезпечна і певною мірою невдячна. Не страшно? Адже наша влада не сприймає конструктивну критику. У них своя правда…

- Я займаюсь журналістикою майже 20 років. Завжди був опозиційним. До всіх влад! Це можна легко перевірити. Стосовно «НМП» (Незалежні медіа Прикарпаття, - ред.), якщо писати і говорити правду про владу означає бути опозиційним виданням, тоді - так, ми опозиційне видання! Продовжуючи відповідати на Ваше запитання про страх, то скажу так, якщо боятись, то не варто було обирати професію журналіста. Нехай бояться ті, хто краде, дурить і наживається на довірливому електораті! Людям необхідно знати правду! Населення заслуговує на краще життя! А одне без іншого - просто неможливе! Ви розумієте, що сьогодні правду брутально перекручують! А найстрашніше, влада не визнають помилок, обкрадає і обдурює мешканців Івано-Франківська з посмішкою на обличчі. Дуже шкода, що надзвичайно багато ЗМІ у цьому допомагають нинішнім, так званим правителям.

- Чи не стане видання, як часто буває, так званою - "одноденкою"? Тобто випускатиметься до виборів, а потім зникне. Прикладів таких газет та сайтів надзвичайно багато!

- Я розумію про що Ви говорите! Ні! Однозначне - ні! Вона буде виходити допоки нам стане сил! Вибори, тут ні до чого! Вибори інструмент зміни життя! Ми ж маємо об’єктивно показувати хто є хто! Відповідно, люди зможуть оцінити політиків, обіцянки громаді та їх виконання. Тобто зробити правильний вибір. Скажу так: вийти із темряви! Ми за 26 років навибирались! Зараз пожинаємо плоди своєї нерозсудливості! А інколи, даруйте на слові, просто вузьколобості!

- Газета безкоштовна? Чи плануєте зробити її платною?

- Газета – безкоштовна, але поки розповсюджується лише в Івано-Франківську. Стосовно інших міст Прикарпаття, цілком ймовірно, незабаром будемо розширювати географію читацької аудиторії. Продавати її ми не будемо! Правда має бути доступною і безкоштовною для населення! Хочеться відмітити, що жодної реклами у виданні немає і не буде! Так вирішив колектив. Ну, забагато її всюди. А тут можна просто отримувати інформацію не відволікаючись.

- Як можна отримати примірник газети?

- Скажу так, біля церков, лікарень і.т.д . роздавати її не будуть. Ви зрозуміли на кого я натякаю! У центральній частині Івано-Франківська будуть палатки з надписом "Незалежна преса", там можна буде взяти екземпляр. Також люди будуть роздавати її на вулиці. В кав'ярнях, які незаангажовані, також завжди можна буде знайти свіжий випуск. Плануємо в мікрорайонах міста теж ділитися правдою.

- На яку вікову аудиторію розрахована газета?

- Від 18 і старше. Кожний зможе почерпнути із сторінок видання корисну для себе інформацію, а головне - старше населення, нарешті, буде отримувати альтернативу, а саме правдиву інформацію, а не односторонню збірку хвалебних од з блакитних палаток...

29356265 1604513709598539 4386806856568274944 n fill 500x281