29197190 427771934319337 7474562649528610038 n

«Україну потрібно будувати цеглинка за цеглинкою. На жаль, роки незалежності не принесли нам ні добробуту, ні економічного зростання.

Це, як на мене, результат дій політиків, які вже 25 років у владі, які звикли до існуючого стану справ, які збудували несправедливу корумповану систему в Україні. Сподіватися, що вони спроможні змінити наше життя на краще, – це себе обманювати. Зараз багато українців втратили віру, багато шукають кращої долі за кордоном. Я ніколи не залишу Україну, але хочу, щоб я та мої рідні жили у комфортній та процвітаючій країні. Саме тому вирішив приєднатись до «Українського об’єднання патріотів - УКРОП» як до нової постмайданної політичної сили. Нам під силу змінити існуючу недієву систему управління державою та привести країну до реального економічного зростання і підвищити рівень життя громадян».

Про це у інтерв’ю журналу «БізнесWomen» розповів народний депутат України Віктор Шевченко. Також парламентар поділився враженнями від роботи у Верховній Раді, розповів про розвиток країни та туристичного бізнесу в нашій країні.

29103713 427770127652851 1977805105952996864 n

«Для нормального розвитку туризму та й взагалі економіки в цілому важливо мати гарні дороги, бо це артерії країни! Будуть дороги, отримаємо комфорт для туристів як внутрішніх, так і для іноземних гостей. Зрештою, по поганих дорогах до нас жодний інвестор не приїде. Україна надзвичайно цікава країна для туристів. У нас є самобутність, багата історія, неймовірна природа, у нас є чим зацікавити туристів як українських, так і закордонних. Не вистачає сервісу та вміння подати, те що маємо, але це прийде разом із загальним економічним зростанням та набуттям закордонного досвіду у сфері туризму. Я постійно вчусь, адже немає межі досконалості і завжди треба прагнути до кращого. Сподіваюсь, що моя депутатська робота, яка спрямована передусім на покращення рівня життя громадян України, опосередковано вплине і на розвиток сфери туристичної галузі України», - сказав Віктор Шевченко.

Також нардеп розповів про роботу на своєму 85-му виборчому окрузі. До нього входять Калуський, Рогатинський та частина Галицького районів.

«Одна з найболючіших проблем округу – це екологія. Через багаторічну бездіяльність політиків мешканці Калуського району живуть, як на пороховій бочці і не знають, коли чекати вибуху. Намагаюсь зробити все можливе, щоб вирішити цю проблему. А загалом проблеми як і по всій Україні: недофінансування сільських закладів медицини та освіти, погані дороги, особливо в сільській місцевості… Якраз однією з особливостей мого округу є те, що більшість територій – це сільська місцевість. Проблем дуже багато, але я робитиму все від мене залежне, аби якнайшвидше відродити занедбану інфраструктуру. Вже після виборів я побував у десятках, якщо не сотнях сіл округу. Там, де, як кажуть люди, вони ніколи не бачили жодного політика чи чиновника. Практично кожному селу була надана якась допомога. За короткий час моєї роботи у Верховній Раді вдалось відновити будівництво багатьох шкіл, зокрема, школи у селах Боднарів та Крилос, зробити ремонти сільських амбулаторій, садочків, шкільних їдалень. Виявляється, аби запрацювали садочки і школи, не треба космічних сум. Просто ми виділяємо кошти – і кожна копійка йде за призначенням», - сказав Віктор Шевченко.

29132949 427771187652745 8644362961011494016 n

Для розвитку країни, зазначив нардеп, потрібно якнайшвидше завершити війну на сході України.

«Влада свідомо ухиляється від своїх конституційних обов'язків – захищати Україну! Ми вже наслухались обіцянок. Має бути жорстка політична воля керівництва держави, а не пустопорожні обіцянки. Ми не маємо жодних сумнівів у тому, що Росія – агресор, а з агресором не може бути ніяких стосунків. Війна на Сході України триватиме доти, доки на ній зароблятимуть гроші. Росія нам винна сотні мільйонів гривень, і ніхто не збирається покривати ці борги. Наші теплопостачальники б’ють у набат. Під час блокади ми акцентували увагу на тому, що торгувати з ворогом недопустимо. Через це ми втрачаємо кращих синів і дочок на фронті, страждає мирне населення. Слід припинити це, закривши всі лазівки на кордоні, і думати, як повернути окуповані території. На жаль, у держави такого плану немає, Мінський процес зайшов у глухий кут. «УКРОП» має альтернативний план. У нашому партійному середовищі є люди інтелектуально спроможні допомогти в пошуку альтернативних рішень, які знаються на форматі дипломатичних переговорів та задіянні інструментарію заради перемоги у цій війні»,- зазначив парламентар.