42dXORjDuD0555

Міський голова Руслан Марцінків поїхав до Польщі з робочим візитом. Про це він розповів на своїй сторінці у Фейсбук:

“На запрошення бургомістра Катажини Ленгевич вперше відвідав Охоту в якості міського голови. Іноземні колеги з радістю поділились з нами досвідом про те, як швидко та якісно пройти шлях до європейської інфраструктури.

Найтепліші спогади лишились від вечірньої поїздки Варшавою. Той момент, коли почуваєш себе, наче в компанії давніх друзів”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, сьогодні, 22 травня, Івано-Франківський міський суд мав продовжити розгляд у справі міського голови щодо порушення вимог фінансового контролю, пише ГК.

Нагадаємо, мер придбав автомобіль “Skoda Oktavia” 2016 року випуску, але не вніс авто у декларацію. Відтак до Марцінківа навідалися працівники обласного управління захисту економіки та склали адміністративний протокол.

Такі дії у Національному агентстві запобігання корупції розцінюють як невчасне подання до НАЗК інформації “про суттєву зміну матеріального стану”.

Також суд з’ясовує обставини можливого конфлікту інтересів мера. Адже під час проведення конкурсу грантів, які видаються з міського бюджету, переможцем була визнана організація, якою керує дружина міського голови Оксана Марцінків. А мер про участь фірми у конкурсі попередньо не проінформував.