0 00000 2a6e6000ererer0db544feb22220b5055e1545454b761

Днями на Прикарпаття завітали брати Кличко, які взяли участь у відкритті басейну у Снятині та відвідали косівський етнофестиваль “Лудинє-2019”.

Поза сумнівами, даний візит є нічим іншим, ніж прямою агітацією виборців, адже обидва населених пункти знаходяться у межах виборчого округу сумнозвісного прикарпатського нардепа, який, судячи з усього, вважає свій електорат людьми з примітивним мисленням і впевнений, що приїзд екс-зірок спорту допоможе врятувати його рейтинг, який, судячи з кількості негативних коментарів невдоволених мешканців у соцмережах, стрімко падає.

Попри це, варто зауважити, що у Віталія Кличко і Юрія Солов'я, окрім партійної приналежності, є ще одна спільна риса - обоє фігурують чи фігурували у питаннях рейдерського захоплення нерухомості.

Так, минулоріч, підприємців, які орендували приміщення Укртелекому у центрі Івано-Франківська, наближені до прикарпатського нардепа особи, намагалися виселити з приміщення незаконним способом, попри наявність у орендарів посвідчених нотаріально договір оренди і чималих сум вкладених у ремонт приміщень. ДЕТАЛЬНІШЕ.

Того ж 2018-го року суд визнав, що сім’я Юрія Солов'я самовільно захопила землю біля міського озера у Франківську. ДЕТАЛЬНІШЕ

Не відстає і тримає марку керівник УДАРу Віталій Кличко. Наприкінці червня поточного року столична підприємиця заявила, що мер Кличко забрав у неї будівлю для готелю братові. У 2005 році вона перемогла в інвестиційному конкурсі, а згодом побачила що її будівлю просто вкрали. Київська міська рада без жодного конкурсу передала триповерхівку невідомій компанії в оренду. Юристи Лариси проаналізували, хто за тією альтернативою стоїть. Тоді вперше спливло прізвище - Кличко.

Враховуючи вищенаведені факти - дуже важко зрозуміти логіку УДАРівців, хіба що - «мінус на мінус дає плюс», проте у збільшенні електоральних симпатій це наврядчи спрацює, адже зараз не 90-ті і виборці чудово знають, як про здобутки, так і про гріхи тих, хто хоче представляти їх інтереси на найвищому рівні...