0 hleffffeeed6f54g0edf65d6fyyyykjf21r2e2r2e2r

Франківчани зареєстрували петицію до влади Івано-Франківська з вимогою встановлення світлофорів та «лежачих поліцейських» на пішохідних переходах поблизу школи №28.

Нагадаємо, минулого четверга, пішохідним переходом напроти будинку по Довженка, 3, рухались четверо дітей, одного з яких збила вантажівка. Внаслідок цього хлочика госпіталізували. Як зазначають очевидці події, коли з дитини зняли шапку - кров з голови пішла фонтаном. Варто зауважити. що вантажівка, після зіткнення, протягла дитину близько 20 метрів по дорозі. В результаті ДТП дитина отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток черепа, закриту черепно-мозкову травму, множинні садни верхніх та нижніх кінцівок. На даний момент стан хлопичка стабільно важкий. За останні роки цей випадок на даному переході далеко не поодинокий.

«Вимагаємо встановити світлофори і "лежачі поліцейські" на вулицях Довженка і Чорновола поблизу школи №28 для безпечного переходу доріг нашими дітьми!!», йдеться у тексті петиції, яку можна підтримати за ПОСИЛАННЯМ.

Зауважимо, що сусідній перехід біля «Заравшану», де концентрується найбільша кількість виборців правлячої у місті партії ВО «Свобода» в окрузі, за минулі роки було встановлено і «лежачі поліцейські» і світлофор. Більше того, міська влада ще й знайшла кошти на облаштування там скверу та стоянки. 

Також варто зазначити, що у жовтні 2015 року, комісією з питань безпеки дорожнього руху та влаштування об'єктів транспортної інфраструктури було прийняте рішення, стосовно внесення змін у схему руху транспорту даної вулиці з передбаченням встановлення пристроїв примусового зменшення швидкості руху...

43122186 177355076489204 1698660789633679360 n