17 8 2

Фігурантом скандалу став нардеп Юрій Соловей.

Цього тижня газета «Незалежні медіа Прикарпаття» випустила спецвипуск, який присвячений діяльності скандально відомого народного депутата від БПП Юрія Солов’я, пише Шабля.

У перший день роздачі примірників у Косові виник справжній ажіотаж, адже, окрім того, що газета безкоштовна, у ній було розміщено чимало цікавої інформації про діяльність нардепа від їхнього округу, яка викликала масову хвилю обурення серед виборців, які були шоковані прочитаним. Мова, передусім, йде про старше покоління, яке не користується Інтернетом, і не має змоги відслідковувати «подвиги» Солов’я у ВРУ і не тільки.

Варто зазначити, що безкоштовному розповсюдженню газет перешкоджали сателіти нардепа-мільйонера, переслідуючи кур’єрів на авто, при цьому, здійснюючи відеофіксацію та психологічний пресинг на них.

Не забарився з реакцією і сам горе-нардеп, якому, схоже, на наступних парламентських виборах, нічого не світить. Соловей назвав вільну та незалежну пресу, не маючи для цього жодних підстав, роботою брудних політичних технологій, проте, не зміг спростувати, бодай, одну із статей, опублікованих у випуску.

000 03203 7ac714f78d07vvv495edf6c4cf72dd3ed0d n05

001 03203 7ac714f78d07vvv495edf6c4cf72dd3ed0d n05

Не підтримали нардепа і соцмережі, що чудово видно із вищенаведених фотофіксацій з сторінки нардепа у соцмережі.

У той же час, підконтрольні Солов’ю та пропрезидентським осередкам Прикарпаття ЗМІ опублікували «епічну» історію про боротьбу зі злими «міньйонами Коломойського», що не аби як потішило мешканців області, більшість з яких чудово зрозуміла, що ця каденція для Юрія Солов’я – перша і остання.

Повертаючись до змісту газети – зазначимо, що опубліковані матеріали стосувались:

- компенсації за житло та проїзд, яку отримує нардеп Соловей, маючи мільйонні статки;

- інформації про помічників Солов’я, один із яких ошукав Україну на кілька мільйонів гривень, а інший – займався виробництвом наркотиків у двох областях, у т.ч. і в Івано-Франківській;

- ну і звісно ж про дороги, на ремонт яких, горе-нардепу не вдалось виграти тендер з підконтрольною фірмою-прокладкою.

Не оминули увагою у випуску і дружбу Солов’я з екс-регіоналами, захоплення рекреаційної землі під забудову в Івано-Франківську і, звісно ж, інформацію про те, як і за що голосував Соловей у ВРУ.

У коментарі виданню Шабля засновник газети НМП Георгій Жужунадзе зазначив:

«Такий тиск на розповсюдження вільної і незалежної преси – є неприпустимим у країні, яка веде боротьбу за демократичні цінності та їх збереження. Вважаю, що нардеп Соловей, своєю реакцією, знехтував ідеалами Майдану, як і його побратими по фракції. У країні, яка позиціонує себе, як така, що має європейський вектор, такі заяви чиновника – мали б отримати належну оцінку не лише від електорату, але і від колег з парламенту. Розумні та успішні люди – адекватно сприймають критику і роблять для себе належні висновки, які переходять у реальні дії. У ситуації з нардепом Солов’єм – все з точністю до навпаки…».