007104029eeca15ee622 g gdd0114ff02dd9bf94jjju0cf60c5ff88e

Схоже, відчуваючи неминучу масштабну втрату електорату, як в обласному центрі Прикарпаття, так і в області, представники ВО «Свобода», вирішили освоїти бюджетні кошти не лише якнайшвидше, але і поповнити їх об'єм за рахунок позики трьохсот мільйонів гривень.

Пропозицію розглянули на виконкомі та планують винести на розгляд депутатів. Таке рішення влада Івано-Франківська прийняла сьогодні, 14 лютого. Чому саме таке питання обговорювали на засіданні виконавчого комітету міської ради у День Святого Валентина можна лише здогадуватись, знаючи брудні технології піару представників ВО, враховуючи, обурливі містянам, палатки під церквами та безсоромну спекуляцію на релігії, пише Шабля.

Повертаючись до самої позики, відсотки за користування якої обійдуться платникам податків у понад 100 мільйонів, не враховуючи комісійних та інших витрат на оформлення позики, про які жодного рішення не приймалося, і тому, цілком ймовірно, будуть оперативно погоджені у терміновому порядку, про що, громадськість наврядчи дізнається.

Варто зазначити, що 100 000 000 гривень - сума, яка б суттєво допомогла вирішити такі питання як непорозуміння влади з громадським транспортом, щодо цінової політики перевізників чи забезпечення безоплатного харчування учнів молодших класів.

Ну і наостанок - мета позики, озвучена сьогодні, яка змусить задуматись навіть бувалого економіста чи фінансиста: «використання коштів від випуску облігацій місцевої позики на забезпечення фінансування заходів з розвитку соціальноі та інженерно – транспортної інфраструктури міста». Що вкладено у зміст чотирьох останніх слів - здогадатись не важко...

Нагадаємо, слідчі поліції отримали дозвіл суду на тимчасовий доступ та вилучення документів, що стосуються капітального ремонту пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера в Івано-Франківську.