25323465 1511728265543751 44360860 n

Схоже, голова обласної ради Івано-Франківська, свободівець Олександр Сич, не сподівався на такий гідний опір з боку свідомого населення Івано-Франківська у питанні, стосовно забудови на території діючого стадіону на вулиці Шухевичів.

Зрозуміло, що на наступних виборах представникам сумнозвісного ВО, у кращому випадку, світить по 5-6 мандатів, як в обласній, так і у міській раді Івано-Франківська, про що свідчать численні соціологічні опитування.

Судячи з усього, саме тому, сумнозвісне ВО, яке в народі називають - псевдопатріотичнокорупційним, вирішило підзаробити, віддавши ласий шматок землі у центрі Івано-Франківська, а це 1,8 га, під забудову спорткомплексу з паркінгом. І все ніби нічого, якби не одне велике АЛЕ: це будівництво «Сич і Ко» вирішили робити на території діючого і одного з кращих стадіонів обласного центру Прикарпаття...

Реакція свідомої громадськості не заставила себе довго чекати. Депутат міської ради Івано-Франківська Віталій Мерінов, не вагаючись, прийшов на сесію облради з однодумцями, серед яких були бійці АТО, волонтери, громадські діячі, активісти та інші поважні франківчани, щоб пояснити чиновникам безглуздість такого вчинку. Проте, все завершилось скандалом і викликом поліції. Варто зауважити, що Мерінов пропонував використати для цього будівництва ділянку позаду стадіону РУХ, що було б цілком доцільно і логічно, адже у радіусі одного кілометра знаходяться три спальні райони, 2 школи, ВПУ і Коледж фізвиховання.

25323787 1281125701993336 886789614 n

Не викликає подиву і позбавлена, як здорового глузду, так і політичної етики, заява ще одного сумнозвісного свободівця, Василя Поповича, стосовно того, що акцію протесту в облраді робили - тітушки. Схоже, Попович, який, за чутками, напогано заробив у часи Майдану, відтерміновуючи наступи на ОДА, якою, у той час, керував регіонал Чуднов, досі не усвідомив, що люди змінились і не вірять у заяви псевдопатріотів.

До слова, сьогодні, голова обласної ради Івано-Франківська, Олександр Сич, нарешті, вирішив щось написати. Саме слово «щось» - якнайкраще символізує пост свободівця у соцмережі Фейсбук, текст якого подаємо в оригіналі:

«Панове журналісти і справжні подвижники спорту!

Якщо ви хочете знати, хто стоїть за т. зв. «спортивною громадськістю», яка так брутально виступала на останній сесії обласної ради проти будівництва сучасного спортивного манежу на вул. Шухевичів у м. Івано-Франківську, проаналізуйте з поданої нижче схеми розташування земельної ділянки стадіону, хто має земельні ділянки і хто побудувався на межі з ним.

Але, що найголовніше, ПРОАНАЛІЗУЙТЕ, ХТО ЗАХОПИВ ЗЕМЛІ СТАДІОНУ, мав і має щодо нього свої бізнесові плани. Саме вони при допомозі проплачених найманців реалізовують свої ниці меркантильні інтереси й, не криючись найбільше "світяться" у соціальних мережах.

А тепер саме від справжньої спортивної громадськості, яка об’єднана у спортивні федерації, залежить, чи буде в м. Івано-Франківську сучасний спортивний манеж. Бо ж депутатів обласної ради обирали не для того, аби вони вступали у кулачні бої з найманцями бізнесменів-горлохватів», - написав Сич, додавши незрозумілий нікому план земельної ділянки, де розташований стадіон, та кадастрові номери навколишніх ділянок, які не мають жодного відношення до спортивного об'єкту»,  - зазначив Сич, додавши незрозумілу схему земельної ділянки, де розташований стадіон, з кадастровими номерами довколишніх землевласників, які не мають жодного відношення до території спортивного об'єкту.

25276548 1281122561993650 209711390 n

У свою чергу, депутат міськради Івано-Франківська, Віталій Мерінов, дав відповідь Сичу, практично «нокаутувавши» його у рамках вищеописаних дебатів:

«1.Як можна було захопити землі стадіону?!!!

Загнали бульдозери і розрівняли, якщо це знаходиться на території стадіону!!!

2."Проплачені найманці" - мені смішно. А на 22 грудня буде більше 100 свідомих громадян на сесії, які виступають проти вашого грандіозного плану по "розвитку спорту", нищучи діючий стадіон, а вже сьогодні оголошую загальноміський збір підписів проти ваших "амбітних цілей"!!!

3. "Справжня спортивна громадськість", президенти федерацій не зможуть проголосувати по-інакшому, як ви скажете, тому що вони кожного року отримують від вас фінансування...ніхто не ризикне сказати , що ще "тупішого" плану щодо будівництва спорткомплексу з двох'ярусним паркінгом на 500 місць не бачили. 
І чому не проводились обговорення напередодні сесії, депутати наосліп мали голосувати, бо вже всі про все домовились? "Справжня демократія".

4. Запрошую вас, губернатора, начальника управління молоді та спорту, всіх депутатів обласної ради у четвер о 16:00 на стадіон по вул. Шухевичів для спілкування з громадою та пояснення ваших мотивів забудови.

Це я вас ЗАПРОШУЮ, а не ДИКТУЮ, куди вам ходити, як ви мені вчора відповіли при зустрічі!!!

Якщо вже почали писати, то пишіть все, хто там і що має. Самим цікаво стало) І образливими словами прошу не розкидатись!!!», - підсумував свій коментар Віталій Мерінов.