sirop ot kashlya v lozhke retbgtg erg04d65g erg0erg4

Останнім часом Івано-Франківськ можна сміливо назвати одним із найпарадоксальніших міст України.

Попри гучні корупційні скандали та, як наслідок суди, пов'язані з представниками “Свобода” - чимала кількість мешканців продовжує підтримувати псевдопатріотів, які активно набивають власні кишені, користуючись адмінресурсом, та проводять масові ротації на високих посадах, призначаючи “своїх”. А прикривається усе проплаченими сюжетами та статтями у куплених ЗМІ і публікаціями в набридливій газеті партії, пише ШАБЛЯ.

Так, для, прикладу, у адекватної частини населення Івано-Франківська, виникає питання: “Як депутати міської ради Віктор Синишин і Василь Скиданчук, яких, як Івано-Франківським міським, так і Апеляційним, судами було визнано винними у вчиненні корупційних правопорушень, і досі, як депутати, представляють інтереси громади? І як ці персонажі з сумнівною репутацією можуть обіймати керівні посади на місцевих комунальних підприємствах?”. 

Перший (Скиданчук) – головний інженер ДМП «ІФ ТКЕ», завдяки якому всі взимку відчули, як «тепло» дома «за сприяння…» визнаних казнокрадів і горе-обранця, який заробив статки в надсумівному «ЄРЦ», яке і досі важають найкорумпованішим комунальним проектом в історії обласного центру Прикарпаття.

Другий (Синишин) – це взагалі абсурд здорового глузду електорату, оскільки окрім «муток» в «ЄРЦ» , потрапив в око Антимонопольного комітету, так як придбав на тендері ялинку для міста за «космічною ціною». Через це угоду довелось анулювати і взяти ту ж саму ялинку в оренду, за тою ж «космічною» ціною»…

Нагадаємо, обох депутатів міськради Івано-Франківська було визнано у вчиненнні корупційних правопорушень, що підтвердив і Апеляційний суд, в якому «свободівці» намагались довести свою «цнотливість» у вищевказаному питанні…

Довідково: суд розглядав справу, фігурантами якої були депутати міської ради від ВО “Свобода” Віктор Синишин і Василь Скиданчук, які працюючи в Єдиному розрахунковому центру (ЄРЦ), зареєстрували дві фірми, на які отримували підряди від цього ж комунального підприємства. Загалом на двох було укладено понад сорок договорів з проведення ремонтних робіт на суму понад 600 тис. гривень.

Зазначимо, що депутати жодного разу не з'являлись на судові засіднання. Причини неявки були різноманітними, від хвороб, до чисельних відряджень, яким сприяв міський голова Івано-Франківська і «побратим» по партії – Руслан Марцінків.

Та все ж, як міський, так і Апеляційний суд визнав обох «горе-депутатів» винними у корупційній діяльності, та схоже у міському осередку «Свободи» таких вважають «героями», оскільки вони і надалі голосують в міськраді, представляючи інтереси громади, займаючи «козирні» посади у над прибуткових комунальних підприємствах Івано-Франківська, які, судячи з досвіду минулих років, стануть(ли) черговою «годівничкою» для псевдопатріотів з сумнозвісного ВО…