img 86482011

Всього за час своєї роботи губернатором Івано-Франківської області Олег Гончарук роздав 40 обіцянок, причому 15 з них він виконав, а ще 11 – провалив.

Таким чином, на сьогоднішній день рейтинг відповідальності глави ОДА становить 37%, що ставить його останнім в десятці найвідповідальніших керівників областей, пише Слово і діло.

За традицією почнемо з найважливіших обіцянок, які Гончарук не виконав. В середині червня цього року губернатор божився перед медиками і вчителями, що навіть з урахуванням нестачі фінансування вони отримуватимуть зарплату з затримкою не більше ніж на місяць. Однак на початку вересня медпрацівникам дали зарплату тільки за червень, тому цю обіцянку він провалив. Трохи кращою ситуація була з виплатами зарплат вчителям – у них проблеми виникли тільки в одній територіальній громаді.

У серпні від наших аналітиків отримало статус «не виконана» обіцянка політика по боргах перед бюджетниками, яку він дав 11 квітня 2017 року. Тоді Гончарук запевнив, що не допустить заборгованості із зарплати, хоча і зазначив, що субвенції з держбюджету на виплату зарплат працівникам держпідприємств в 2017 році не передбачені.

Найсвіжішою з виконаних обіцянок Гончарука зараз лишається обіцянка сприяти звільненню Романа Ілитчука – бійця АТО з Івано-Франківщини, який в ніч з 6 на 7 січня 2016 року у Дзержинську (через місяць був перейменований на Торецьк) декількома пострілами завадив п'яним працівникам МВС бити двох бійців «Айдара», за що загримів у СІЗО за підозрою в нібито «замаху на вбивство» з перспективою потрапити за ґрати на термін до 15 років.

З огляду на те, що Ілітчука після протестів армійців і місцевих жителів випустили на поруки, а обласна адміністрація зверталася до Генпрокуратури, МВС та військової прокуратури з проханням взяти справу бійця під контроль, ми присвоїли їй статус «виконано».

44178 1 ru normal