dttvc8e5ys8c04ww8w08ckoook0g0c

Знаєте, що необхідно зробити, щоб налаштувати себе на роботу після відпуcток? Правильна відповідь — ще трішки відпочити.

Адже Україна восени — це заряд енергії та незабутні враження. Гірські світанки, парки з золотистими деревами, річки та озера з неймовірно атмосферою та різноманітні святкування. CHANGEUA розповість Вам, куди поїхати і що побачити до того як випаде перший сніг.

1. Умань, Софіївський парк

Парк восени — найпопулярніше місце для прогулянок, а якщо його площа має 179,2 га. — то прогулянка може тривати днями. Гуляючи найкрасивішим парком України, ви зможете побачити чорних лебедів, покататись на човні чи просто присісти на одній з численних галявин. Безліч унікальних дерев, чарівні фонтани, та десятки лавочок, для милих осінніх бесід.

190gggf

2. Карпати.

Можливо, банально, однак дієво. Українські гори — ідеальний відпочинок у будь-який період року. Проте саме осінню це незрівнянний рай. Тільки уявіть: неймовірної краси схили, верхівки дерев, які змінюють своє вбрання, а над вами небо, таке осіннє чисте небо. Місцин, де можна відпочити в горах безліч на будь-який смак та бюджет: розкішні котеджі, економні будиночки чи просто рюкзак та палатка.

Отож, не гайте часу, мерщій відправляйтесь у гори. Між іншим, саме осінь — сезон грибів, тож зможете прихопити коризинку зібраних гостинців, як смачний сувенір додому.

kudi poihaty v karpaty voseny 001 870x480

3. Дністер

Що може бути краще вихідних на березі Дністра. З сім’єю чи друзями ви зможете насолодитись світанком чи заходом сонця, влаштувати чудовий пікнік чи просто декілька годин посидіти, загорнувшись у тепле одіялко. Відпочинок на Дністрі так ще й в осінні місяці — найкраще джерело енергії для подальших робочих буднів.

kudi poihaty v ggggvoseny 001 870x480

4. Тунель кохання, селище Клевань, Рівненська область

Ймовірно, ви про нього чули чи бачили на фото — Тунель кохання. Місце унікальне тим, що заростями дерев, кущів, які сплелися між собою, утворився дивовижний щільний коридор. Тільки уявіть, яка краса, коли арка з листя золотавіє. Таку прогулянку ви точно ніколи не забудете, а кількість лайків на фото у соцемережах буде зашкалювати:) Найголовніше правильно обрати момент, щоб, приїхавши, не побачити лише голі гілляки.

shutterstock 160316708

5. Радомишль. Водяний млин, Житомирська область

Цілий музейний комплекс «Замок Радомисль» є місцем, вартим уваги. Основною будівлею є старовинний млин, споруджений у 1902 році. Під час досліджень з’ясували, що будівля була зведена на залишках фундаменту більш давньої споруди. Одначе цінність цього куточка України полягає не лише у історії, естетичну красу ви отримаєте просто прогулюючись територією музею. А у нашу підбірку потрапив саме Водяний млин не випадково, адже саме в цей період там панує особлива осіння атмосфера, яку неможливо описати, а можна лише відчути.

190gggfg44g
Додати коментар

Захисний код
Оновити