0 1e99c0b598ddddffdd01xxxdfddddd19b3166a2eeeeee31bfd33d

Днями у рамках «KidsFashion» відбувся благодійний аукціон «Краплинка серця». Укропівка Світлана Оришко та громадські активістки Тетяна Терсенова-Завадовська, Ольга Марчевська, Олена Дорошенко збирали кошти для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

11 

«Ми регулярно відвідуємо цей заклад. І не з чуток знаємо, що потрібно цим діткам. Ми часто приносимо їм теплий одяг, взуття, іграшки, смаколики. Системно допомагає діткам і Олександр Шевченко. Цього разу, напередодні свята Миколая, ми вирішили долучити до добрих справ франківчан. І надзвичайно приємно було спостерігати за тим, як вони пропонували немалі кошти за наші лоти», – каже Світлана Оришко.

12

Загалом з аукціону продали більше десяти лотів. Це картини, книги, скі-пас на катання у туристичному комплексі «Буковель», набір крафтового хліба. Частина лотів, вишиті картини та аплікації, – вироби самих вихованців центру.

«Ми з багатодітної сім’ї, нас п’ятеро. Знаємо, що завжди треба ділитися з іншими та бути милосердними. Тому вирішили взяти участь у аукціоні», каже Вікторія Гайдей.

5 7

Загалом на благодійному аукціоні «Краплинка серця» вдалось зібрали 8778 гривень.

«За вилучені кошти плануємо закупити матеріально-технічне обладнання для Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Дякуємо усім небайдужим людям», – зазначили організаторки.
Додати коментар

Захисний код
Оновити