4fdggey

Народний депутат України Олександр Шевченко зустрівся із укропівцями, прихильниками партії, громадськими активістами, волонтерами та учасниками громадського руху «Країна гідності і правди» з Херсонської і Донецької областей.

Парламентар презентував свою передвиборну програму та відповідав на запитання присутніх. Говорили про економіку, армію, війну на сході та зміну політичної системи в Україні.

«Аби змінити ситуацію в країні, потрібно спочатку відправити на «політичну пенсію» абсолютну більшість старих політиків, «людей системи», які мислять принципами кругової поруки. Вони були то у владі, то в опозиції останні 20 років. і несуть колективну відповідальність за нинішній стан України», – сказав Олександр Шевченко.

За його словами, комусь із таких «діячів» треба подякувати. А когось попросити розповісти про багатомільйонні статки при зарплаті чиновника, депутата, міністра, слідчого, прокурора чи судді.

1fd mj

«У владу повинні прийти нові люди – молоді не за віком, а за світоглядом, здатні здійснити прорив у майбутнє. Мусимо об’єднати наукове, експертне та інтелектуальне середовища як постійно діючу інституцію філософського, експертного осмислення та стратегічного планування поступу держави у світі, що змінюється швидкими темпами», – наголосив нардеп.

«Простішого та більш живого спілкування, ніж з Олександром Шевченком, у мене до цього моменту не було ні з ким. На будь-які запитання, від простих до найскладніших, – про державне будівництво, він відповідає на одному диханні. Не переводячи теми, чітко і прямо – про те, як думає і що буде робити, коли стане Президентом. Саме такої чіткої простоти й конкретики нам не вистачає у нинішньої влади, – зазначив голова Донецького УКРОПу Олександр Меланченко.

3d fg0gn00nДодати коментар

Захисний код
Оновити