37 1068x712

Народний депутат України, учасник президентських праймеріз УКРОПу Олександр Шевченко провів зустріч із укропівцями Чернівецької області.

Спільно із парламентарем майже 200 буковинських партійців обговорили політичну та економічну ситуацію в Україні та участь політсили у парламентських та президентських виборах.

36dfgdfggg

«Ми переживаємо складний момент в історії держави і саме тому зараз маємо працювати, не покладаючи рук. Якщо ми переосмислимо і перебудуємо себе, здолаємо ворога. Не живімо чутками і «рожевими» мріями, а будьмо реалістами. Давайте перестанемо звинувачувати, ненавидіти один одного, а об’єднаємо зусилля заради спільної мети – суверенної України», –сказав Олександр Шевченко.

34

Буковинські укропівці мали змогу оглянути реальний результат менеджерської роботи Олександра Шевченка – туристичний курорт «Буковель», за зразком якого можна збудувати успішну країну. Буковель щороку приймає майже 2 мільйони туристів з усього світу. Сюди їдуть звідусіль, адже Прикарпаття має ряд нових якісних автомобільних шляхів, зроблених буковелівською фірмою «ПБС» за новітньою технологією холодного ресайклінгу.

35

«Укропівець Олександр Шевченко не словами, а реальною роботою доводить, що є справжнім професіоналом, господарником, людиною, яка переймається майбутнім України. І він достойний того, щоб стати гідним керівником України. Це людина, яка зробила з «диких гір» курорт міжнародного значення, з європейською інфраструктурою. Людина, яка мотивує нас на ефективну роботу на благо нашої країни. Буковинські укропівці були приємно вражені від спілкування з народним депутатом. Спільно ми обговорили бачення руху партії, розвиток України та конкретно Буковини. Далі – до роботи!» – поділився враженнями голова Чернівецької обласної організації УКРОПу Віталій Ткачук.Додати коментар

Захисний код
Оновити