100 fill 500x375

Делегація українського парламенту із робочим візитом перебуває у Канаді.

В Торонто депутати мали діалог із представниками української діаспори. Зокрема, з керівництвом Конгресу українців Канади Павлом Гродом та лідерами інших неурядових організацій і спілок.

«Українці відчувають постійну підтримку з боку канадської діаспори. Наші співвітчизники, навіть проживаючи за океаном, розбудовують свою рідну землю. Великою мірою завдяки діаспорі Канада знає правду про анексію Криму, війну на Сході, політв’язнів Кремля», – зазначив народний депутат України, член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Віктор Шевченко.

101 fill 500x375

На зустрічі із діаспорою парламентарі говорили про економіку, торгівлю, туризм, українські реформи, антикорупційний суд, кремлівську пропаганду та українсько-російську війну.

«Українці в Канаді роблять дуже багато для своєї рідної країни. І звісно, їм цікаві усі політичні та економічні процеси, які в нас відбуваються. Щиро вдячний за таку активну позицію та співпрацю. Переконаний, що всі українці, не залежно від місця проживання, повинні об’єднати зусилля заради перемоги над ворогом», – зазначив Віктор Шевченко.

102 fill 500x375Додати коментар

Захисний код
Оновити