1v0d8d84gg

До початку новорічних свят залишилось менше місяця, і, поза сумнівами, питання вибору влучного подарунку для близьких, який би запам’ятався на довго і приніс море позитивних емоцій та незабутніх вражень, у грудні є чи не найактуальнішим.

Варто відзначити, що сьогодні обрати подарунок, який би відверто здивував обдарованого, вкрай важко, особливо, якщо є бажання зробити його оригінальним та креативним, і найголовніше – таким, який би дуже приємно здивував.

Особливо цікаво, у данному випадку, виглядає передноворічна пропозиція від салону еротичного массажу європейського класу «Кицюня» в Івано-Франківську, який, до новорічних свят, дарує 19% знижки на придбання подарункових сертифікатів. Зауважимо, що не всі знають, що саме собою представляє справжній еротичний масаж і у зв’язку із цим деколи формують специфічне сприйняття даного виду релаксації.

sd0g888rr

Еротичний масаж – це вид релаксації, який давно є загальноприйнятим і популярним у високорозвинених країнах, таких як Німеччина, США, Голландія, Бельгія та інших. Це хвилююча процедура, існує декілька її видів, і кожен з них виконується за особливою технікою. Крім того, еротичний масаж – це відмінний відпочинок, котрий допомагає відновити життєві сили. Він дарує впевненість у собі та своїх силах, дає можливість відчути своє тіло до кінчиків пальців, зазирнути у свій внутрішній світ і витягти на поверхню лише позитивні емоції.

V.I.P.-салон «Кицюня» пропонує своїм гостям широкий асортимент послуг, серед яких найбільшою популярністю користуються:

– класичний масаж;

– боді масаж;

– масаж для закоханих пар;

– масаж для дівчат та безліч інших програм, які ще більше і цікавіше допоможуть розслабитися і відпочити.

0fd88s

Зазначимо, що подарунковий сертифікат на такий вид незабутньої релаксації також чудово підійде і для Дня народження, іменин, холостяцької вечірки чи іншого визначного дня і, однозначно, не залишить нікого байдужим та запам’ятається на все життя.

Варто додати, що всі працівниці салону «Кицюня» регулярно проходять медичний огляд, а заклад працює абсолютно офіційно, в межах чинного законодавства України.

Салон працює у форматі «Строго без інтиму». Важливим фактором, завдяки якому послуги від «Кицюні» набирають популярності серед прикрпатців та гостей Івано-Франківська – це цілком демократичні ціни, враховуючи «V.I.P. – рівень».

Дізнайтесь більше і оберіть подарунок комусь чи для себе та отримайте святкову знижку, завітавши на офіційний сайт салону еротичного масажу «Кицюня» в Івано-Франківську!

0b88d9ccc