d08y0w7w777ddd777777777

Вчора, 22 жовтня будівельна компанія “M Group Development“ разом з усім Івано-Франківськом та зірковими гостями відсвяткувала свою восьму річницю.

На площі біля драмтеатру зібралося приблизно десять тисяч людей. Святковий концерт розпочався о 18:00 і навіть похмура погода не дозволила зіпсувати таке свято, пише МІСТО.

- За вісім років компанія здобула високу довіру в Івано-Франківську та за його межами. Великим результатом є позитивні відгуки наших клієнтів. Це є найбільший здобуток, який має компанія, – розповідає менеджер з розвитку Володимир Калин.

На подію були запрошені зіркові гості TAYANNA, гурт “Мері”, LAMA та команда КВН “Вінницькі”.

- З цією компанією ми співпрацюємо вже давно. Ну це ж прекрасно – будувати людям житло! Один мінус – я ще не маю житла від компанії “M Group Development“, – ділиться соліст гурту “Мері” Віктор Винник.

Також гості свята були неймовірно вражені привітністю та теплотою франківської публіки. Компанія влаштувала справжнє свято української музики.

- Вони великі молодці! Наскільки круто розвиватися в країні та за її межами є великим досягненням!, – розповідає учасник КВН команди “Вінницькі” Дмитро Голубєв.

Також на свято завітала відома українська співачка LAMA. Публіка хором співала разом із зіркою. Це дарувало святу особливої атмосфери єдності.

- Америка навіть трохи не дострибує до цієї будівельної компанії. Я дуже тішуся і пишаюся тим, що вони на такому порозі розвитку, і дають людям житло, в якому хочеться жити, – коментує ведучий заходу Костянтин Станіславський.