000 24e1790598369c4d0d0d61ff0cearreee6d41619e59e9wwww

Центр військової підготовки та інформації Олександра Шевченка разом з «Івано-Франківським об‘єднанням учасників бойових дій, інвалідів війни та сімей загиблих» організував для українських захисників та їхніх сімей традиційний 3-х денний відпочинок у ТК «Буковель».

«Переконаний, що наші воїни та їхні близькі відпочили і відновили сили. Незабаром ці хлопці знову боронитимуть наше країну від агресора на Сході. Намагаємось не залишати без уваги бійців, що повернулись із війни і дбати про сім’ї загиблих учасників АТО, ООС та Героїв Небесної Сотні. Вірю, що всі разом ми здолаємо ворога і збудуємо сильну Україну», – зазначив керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка Віталій Мерінов.

За час відпочинку бійці з родинами мали можливість відпочити у сауні, пограти у боулінг, покататись на підйомниках та насолодитися природою Карпат.

«Це добра нагода відпочити фізично і духовно. А ще ми стаємо ближчими із нашими сім’ями. Бо війна залишила слід на стосунках у сім’ї. і ми намагаємось звикати до нової реальності. А такий відпочинок цьому сприяє», – кажуть бійці.

Вже четвертий рік поспіль Центр військової підготовки та інформації Олександра Шевченка допомагає бійцям з не тільки з Прикарпаття, але й з усієї України. У рамках соціальних програм благодійного фонду у Буковелі уже оздоровились близько тисячі учасників війни, сім’ї і діти загиблих, родини Небесної Сотні.

За допомогою з придбанням військової амуніції чи відпочинку у ТК «Буковель» – звертайтесь в офіс Центру: площа Міцкевича, 8, 10каб.