1 243333333332 fill 500x331

Святковим концертом, цікавими піснями, танцями та виступами відомих українських гуртів у Ворохті завершився черговий заїзд дитячого табору «Нове покоління».

Його традиційно організовує благодійний фонд Руслани Вжесневської – канадійки українського походження, яка опікується дітьми-сиротами уже 25 років.

2 2444444444444423 fill 500x331

«Працюємо уже чверть століття. І абсолютно не шкода часу та сил, витрачених на всі наші проекти. Ми об’єднали дуже велику кількість людей. Повільно, але впевнено йдемо до змін. Звісно, завдяки усім нашим благодійникам. З Олександром Шевченком працюємо уже не перший рік. І він нам дуже багато допомагає. Адже така благодійність – це вклад у розвиток наших діток, а отже майбутнього України», – керівник міжнародного БФ «Нове покоління» Руслана Вжесневська.

Літній табір зібрав більше двох сотень дітей від 6 до 18 років з усіх куточків України. Сумувати у горах їм не доводиться. Адже таборове життя буквально розписане по хвилинах. Майстерні, гуртки, походи, змагання, танці, – усі заняття спрямовані на розкриття дитячих талантів та самореалізацію.

«Тут свіже гірське повітря, багато зелені. У нас дуже багато цікавих розваг і класні вожаті», – каже вихованиця Бердянського інтернату Світлана Руськ.

3 2555555555555555 fill 500x331

«Я відкрив тут для себе гончарство. Є така спеціальна глина, схожа на пластилін. І з неї руками треба ліпити. Я зробив глечик, повезу його додому», – розповідає Дахір Стойко із Кривого Рогу.

За 25 років існування табору тут уже виросло ціле покоління дітей. Більшість вожатих – колишні вихованці інтернатів, які свого часу також тут відпочивали. Роберт Беняк закінчував Перечинську школу-інтернат та вже кілька років волонтерить у фонді «Нове покоління».

«Що я можу дат цим дітям? Власний приклад. Я хочу донести до них, що не треба опускати руки. Головне – вчитися і працювати над собою. Тоді можна стати в житті успішним», – каже Роберт.

Благодійний фонд «Нове покоління» – це десятки найрізноманітніших проектів, спрямованих на підтримку та соціальну адаптацію українських дітей-сиріт. Тут переконані: ця сфера потребує реальних змін. А діти, що не мають сім’ї, повинні відчувати нашу підтримку та допомогу.