23 1 h0k5

За сприяння народного депутата України Віктора Шевченка та за підтримки благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ» розпочався заїзд весняного соціального табору «Артек-Буковель».

У туристичний комплекс прибули більше як півтори сотні школярів із Рогатинського, Галицького та Косівського районів.

22

«Ми з друзями давно планували цю поїздку. Бо про «Артек-Буковель» нам розповідали учні нашої школи. Проте, в реальності все виглядає значно краще. Тут неймовірні гори, чисте повітря, чудова сонячна погода», – каже учениця Рогатинської ЗОШ № 1 Поліна Велитович.

Соціальний табір «Артек-Буковель» – це постійна програма, яка має на меті фізичне та духовне оздоровлення прикарпатських школярів. За шість років дитячий табір прийняв майже 7 тисяч дітей.

21

«Діти – це наше майбутнє. Важливо, аби вони добре вчились, проте не менш важливим є і здоровий відпочинок. Тиждень у Буковелі – це чудова нагода набратись сил, знайти нових друзів. Тим паче, що програма тут насичена та цікава», – каже народний депутат України Віктор Шевченко.

Протягом тижня на школярів чекають різноманітні заняття: спортивні, розважальні, творчі, інтелектуальні. Сумувати, переконують у Буковелі, школярі точно не будуть.

20

24

«Моя донька Діана – дев’ятикласниця. За кілька тиждень у нас важливі іспити. А поки що вона має нагоду відпочити та набратись сил. Це чудова нагода, адже наша сім’я не може собі дозволити відправити дітей у табір. А тут все безкоштовно та на найвищому рівні», – поділилась враженнями  мешканка села Воскресинці Оксана Федюк.