ebff383e ed3b 4f52 8cc8 6c1b32726e5f

Щороку в продажу з’являється багато нових моделей автомобілів.

Але є автомобілі, які можна вважати довгожителями: їх випускають десятиліттями, пише Finance.ua.

Сьогодні ми розповімо вам про сім таких моделей.

1. Mercedes Kurzhauber

Серійне виробництво вантажівок Mercedes Kurzhauber почалося в 1959 році. Їх продавали практично у всіх країнах світу, крім соцкраїн. Німці досі випускають цю вантажівку. Їй довіряють роботу в найважчих умовах.

2. Peugeot 405

Перше покоління Peugeot 405 з’явилося в 1987 році (в двох варіантах кузова – седан і універсал). Через рік цю новинку назвали «Європейським автомобілем року». Зараз цю модель випускають за ліцензією під назвою Iran Khordo в Єгипті та Ірані. У неї є дві версії, залежно від двигунів.

3. Lada «Нива»

Історія Lada «Ниви» почалася в 1977 році. Це був популярний радянський позашляховик. Зараз цю модель продають під назвою Lada 4×4. На базі «Ниви» було кілька версій, в тому числі і пікап. До речі, версія пікап існує досі. Є ще й міська версія Лада Нива 4х4 Урбан.

4. УАЗ «Буханка»

УАЗ-452 «Буханка» почали випускати в 1965 році, і досі його виробництво триває. У 1985 році Ульяновський автомобільний завод оновив цю модель. У «Буханки» багато версій, в тому числі медична, вантажна і броньовані для армії.

5. Morgan 4/4

Англійська компанія Morgan Motor почала випускати автомобіль Morgan 4/4 в 1936 році. Цю модель як і раніше випускають, але в невеликій кількості. Сучасний Morgan 4/4 зберіг свій традиційний ретро-дизайн, але отримав деякі нові технології. Зараз ця машина оснащується двигуном Ford Sigma потужністю 110 к.с. Максимальна швидкість – 185 км/год.

6. Nissan Junior

Компанія Nissan випускає пікап Nissan Junior з 1956 року. Зараз автомобілістам пропонують його третє покоління, яке з’явилося в 1970 році! Щоправда, його робить компанія Zamyad в Ірані за ліцензією. Проте довговічність цього пікапа вражає.

7. Hillmannie Hunterze

Hillmannie Hunterze – це пікап, який випускають в Ірані на базі Hillman Hunter. У свою чергу, Hunter з’явився в 1967 році. Іранський «родич» від нього відрізняється незначно. Тобто перед нами ще один довгожитель.